Виктория Щурова

Нужен текст песни по Укр. литературе помогите плиз

Я нигде не смог найти текст песни "ой, тьох тьох соловей спiва" помогите плиз.

Павел Матвейчук

Кукоба Вячеслав — Сваха полюбила свата.

Сваха ой не сідайте на мої ви коліна. Бо я дуже боюся що прилипну до стінки.

Припев: Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.
Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.

Відпустіть мене свахо не цілуйте в засоса. Ой боюсь будуть губи наче шланг пилососа.

Припев:

Не чіпляйтесь до мене не тягайте за вуса. Бо я дуже лоскотки біля носа боюся.

Припев:

Поможіть добрі люди тай вдихнути грудями. Ой боюсь я вас свахо ой не коліть бігудями.

Припев: Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.
Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.

Більш не можу я свахо у любов з вами грати. Ой боюсь буду довго після вас лікуватись.

Припев: Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.
Ой тьох тьох тьох соловей співає. Сваха полюбила свата і не відпускає.

Алена Киевская

Загуглила - не знайшла такого.
Спитайте у вчителя - можливо, ви неправильно записали.