Наталья Мариничева

Помогите плиз! Проверте текст! 🙂

Я считаю, что Евшан-зелье это то что напоминает тебе о своей домивку. Наприклад: ты уехал куда-то за границу и перебуваешь там очень довго. Ти выехал на природу и увидел калину или пшеницу и сразу ты згадуешь о своей родной домивку. Там где ты вырос, выучился, працював. У каждого народа свое Евшан-зилля. В Украины Евшан-Зиля это калина и золота пщениця.

Я вважаю що Євшан-зілля це те що нагадує тобі про свою домівку. Наприклад: ти поїхав кудись за кордон і перебуваешь там дуже довго. Ті виїхав на природу и побачив калину або пшеницю і відразу ти згадуешь про свою рідну домівку. Там де ти виріс, вивчився, працював. У кожного народу своє Євшан-зілля. В Україні Евшан-зіляя це калина та золота пщениця.

Владимир Мартиросян

ДА вроди ПРАВИЛЬНО!!!!