Yura Borovik

Плиз! кто сталкивался - помогите с заговором или молитвой на удачную торговлю

нужно быстро и удачно продать без убытка товар.

Люба

О преблаженне и приснославне отче наш Иосифе!
Ведуще твое велие к Богу дерзновение и к твоему
твердому заступлению прибегающе, в сокрушении сердца молим тя: озари нас светом
дарованныя тебе благодати и молитвами твоими помози нам бурное море жития сего
преити безмятежно и пристанища спасения неблазненно достигнути: порабощени бо
суще суетными, и грехолюбиви, и немощни еже от обышедших нас зол возникнути, к
кому прибегнем, аще не к тебе, явившему неоскудеваемое богатство милости в
земнем житии твоем? Веруем же, яко и по отшествии твоем множайшее стяжал еси
дарование милосердовати бедствующим. Темже убо, припадающе ныне к цельбоносней
иконе твоей, умиленно просим тя, святче Божий: сам искушен быв, помози и нам,
искушаемым; постом и бдением поправый силу демонскую, и нас от нападений вражиих
защити; препитавый гладом погибающих, и нам испроси у Господа изобилие плодов
земных и вся яже ко спасению потребная; посрамивый еретическая мудрования,
Церковь Святую от ересей и расколов, и смущений молитвами твоими огради: да
тожде мудрствуем вси, единем сердцем славяще Святую, Единосущную, Животворящую и
Нераздельную Троицу, Отца и Сына и Святаго Духа, во вся веки.
Аминь.

Оксана

"О святый угодите Божий, Иоанне! Подвигом добрым подвизався на земли, восприял еси на небесех венец правды, егоже уготовал есть Господь всем любящим Его. Темже взирающе на святый твой образ, радуемся о преславнем скончании жительства твоего и чтем святую память твою. Ты же, предстоя Престолу Божию, приими моления наша и ко Всемилостивому Богу принеси, о еже простит нам всякое прегрешение и помощи нам стати противу кознем диавольским, да избавльшеся от скорбей, болезней, бед и напастей и всякого зла, благочестно и праведно поживем в нынешнем веце и сподобимся предстательством твоим, аще и недостойни есмы, видети благая на земли живых, славяще Единаго во святых Своих славимаго Бога, Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и во веки веков. Аминь".

Или такую:

"Осеняя чело святым крестным знамением, я - раба Божия (имя) , воздаю хвалу Господу и молю святого ангела Его о помощи. Пособи, святый, в делах моих. Ибо безгрешна я перед Богом и людьми, а поелику согреших, то не по доброй воле, но по недомыслию и происку лукавого. Помолись тогда за меня перед Богом и помоги мне дело свое укрепить. Поставлена я была Господом начальствующим над многими и большие деньги мне от Него во благо людям были дадены, стало быть, воля Господа на то, чтобы я, грешная, искупляя грехи свои, трудилась на благо людей, отечества и церкви, и во славу Господа. Помоги мне, слабой и немощной, исполнить волю Господа и укрепи дела мои, дабы не обманула я ничьих надежд своим разорением. Аминь".

Ан
Анастасия

рунами владеете если да, то могу скинуть хороший став.