Д*
Дельт@план ***********

Подскажите!!!! Делаю Географию! Немогу ответить на некоторые вопросы:

1. Визначте розходження в георгафічній долготі між двома пунктами, якщо відомо різницю в місцевому часі: в Києві місцевий час 12 годин 00 хвилин, а в Харкові 12 годин 24 хвилини
2. На чому заснована і побудована система відліку часу, побудована на поділі земної поверхні на часові пояси.

Женя

1. разница 24 минуты соответствует 24/60*15 = 6 градусов разницы в долготе этих пунктов
2. ну тут даже не знаю че сказать - почитай, что ли, про часовые пояса