Наська Ловчикова

Всем привет! 🙂 Помогите пожалуйста, кто понимает химию

1. Які з наведених оксидів можуть реагувати один з одним: СаО; SO3; СО2; ZnO; Na2O; P2O5. Складіть відповдні рівняння
У меня получилось так, это правильно или нет?
N2O+ ZnO= Na2 ZnO2

2. Написати фотрмули кислотних оксидів, що відповідають наступним кислотам: H3BO3; H4P2O7; H2CO3; HNO2; H2SO3.

3. Скласти рівняння реакцій утворення магній сульфату, виходячи із : а) магнію; б) оксиду магнію; в) магнію гідроксиду; г) магній карбонату.

4. З яким із вказаних речовин буде взаємодіяти цинк гудроксид: а) сульфур (IV) оксид; б) нітратна кислота; в) кальцій гідроксид; г) карбон (IV) оксид.

5. З якими із перелічених речовин буде реагувати хлоридна кислота: а) Na2So3; б) Zn(OH)2; в) CaO; д) H3PO4; ж) NH3

Чв

1)СаО+ SO3
СаО+ СО2
СаО+ZnO
СаО+P2O5
с Nа2O аналогично
Nа2O+ ZnO= Na2 ZnO2 верно

2)Н3BO3 - B2O3 ; H4P2O7 - P2O5; H2CO3 - СО2; HNO2 - N2O3; H2SO3 - SO2.

3)ко всем в-вам нужно добавить H2SO4

4)б) нітратна кислота; в) кальцій гідроксид;

5)а) Na2So3; б) Zn(OH)2; в) CaO; ж) NH3