Алексей Горелов

Есть вопрос. які два антивіруса зможуть одночасно працювати на одному пк без зменшення продуктивності останнього?

в смисле один антивір а другий типу антитроян чи проти потенційно опасних ПО чи щось подібне щоб доповнювали один одного. В мене стоїть аваст, перевірив касперським Remove tool-знайшоа троянів,

посоветуйте хороший антитроян или блокиратор вредоносного рекламного ПО которий би не конфликтовал с авастом

Игорь Билаш, антивири такие как аваст каспер или той же др. веб имеют узконаправленую специализацию, то есть они пропускают рекламне по, нежелательное по и новие трояни черви и прочее... потому я ищу програму которая будет искать только указание по и не будеть мешать установленому антивиру...

никто ничего сказать не может сбор некомптентов....

Серебряков Илья

Краще ставити 1 антивірус, тому що 2 антивіруса будуть мішати один одному

Гу
Гульнур

Не треба ставити два, або бiльше антивiрусiв, можуть бути конфлiкти мiж ними, але я ставив одразу AVAST! та AVG, в обох задав виключення, щоб не палили один одного.. . Але краще, щоб працював один!

Елена Трелина

Кто тебя так напугал. Ставь касперского и расслабся