Саша Андрианов

музей у владичий вежи луцького замку 1-ложок 2-дзвонив 3-тарилок правильный ответ?

Taiger Vid

У Луцькому замку розташован Музей дзвонів.
Його було відкрито у 1985 році.
Наукові співробітники державного історико-культурного заповідника зібрали колекцію дзвонів XVII – поч. ХХ ст.
Музей дзвонів розташований у «Владичій вежі» – єдиній дерев’яній споруді, яка збереглася у первозданному вигляді ще з XIV століття. У 60-х роках сюди звозили дзвони із закритих церков.
Загалом музей налічує понад 90 дзвонів.
Найстарішому дзвону виповнилося вже 359 років.