Александра Распертова

С++ олімпіадне програмування, допоможіть будь ласка! (хоча б алгоритм вірний а далі я сам)

Задача A - Задача-4-1

Задача 4-1

Обмеження часу: 1 с
Обмеження пам'яті:64 M
Задається N цілих додатних чисел не більших 1000. Знайти суму чисел даної послідовності, які мають більше двох дільників, не враховуючи 1 та самого числа.

ТУ. У першому рядку задано число N (N<=1000). У наступному рядку містяться самі числа.

У вихідний потік вивести суму чисел, що відповідають умові задачі.

Приклади

Вхідні дані Результат роботи

текст скомкався (((, число 270 - результат роботи

Кристина

Олимпиада это, а Вы даже переводчик не знаете где находится в нете
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Елена Селиверова

Это паралимпиада, что ли? Тупая задача для школы. Все делается прямо по тексту.. . или ты сумму искать не умеешь? Тогда тебе рано на олимпиады.

Марина Рубцова

чак норрис такое как орешки щелкает