Лана Беликова

где можно получить высшее образование техника технолога в Крыму?

Алексей Клочков

Керченський державний морський технологічний університет (г. Керч) , Південний філіал Національного університету біоресурсів і природокористування України "Кримський агротехнологічний університет" (г. Симферополь) , Приватний вищий навчальний заклад "Перший Український морський інститут" (г. Севастополь) , Заочний факультет Національного університету харчових технологій (г. Симферополь) . Это если Вы о пищевых технологиях. Ибо есть еще химические, биохимические, транспортные, аграрные и т. д.

Андрей Ревин

Есть такая информационная система "Конкурс" (сайт Вступ-инфо) . Там можно найти инфу по всем учебным заведениям.