Эля Маданова

Кожны раздзел апавядання «Жуль Верн» мае сваю тэму.

Кожны раздзел апавядання «Жуль Верн» мае сваю тэму. Прыдумайце назвы раздзе-лам і складзіце план апавядання. Напры-клад, I — «Фантазія і таямнічае ў жыцці чалавека» , II — «Пра двух суседскіх хлоп-цаў, хваравітага і здаровага» , III — «Пошукі новых сяброў», IV — «Новы сябра — Жуль Верн» і г. д.

Маша

Напишите это все на русском. Может кто и ответит. Я то поняла немного, похоже на украинский язык, но вот какое оповідання?