Маргарита Васильева

какие города стали центром формирования волынской земли

Татьяна Ермоленко

Утворилося на землі волинян. Із Х ст. входило до складу Київської Русі. Центром князівства був Володимир. Першим князем став син Володимира Святославича Всеволод. Започатковане старшим сином Ярослава Мудрого Ізяславом по смерті батька.
В 1084 році в результаті виділення з Волинського князівства під владою синів князя Ростислава Володимировича виокремилось Перемишльське князівство.
В 1154 розділилося на Володимирське і Луцьке.

Ма
Мария

В 80-х ХI произошло деление на 2 части: волынскую и прикарпатскую. Развитыми городами стали Владимир, Луцк, Берестье, Выгошев.