Андрей Борзов

Помогите перевести на англиский язык.

Дорогая Миранда. Я хочу посоветоваться. У моего парня есть плюшевый говорящий Медведь. Его зовут Ted. Они дружат с детство. Однажды ночью началась страшная гроза и как всегда мой парень боиться грозы и его медведь тоже. И когда они боятся они вместе поют детскую песню. Мой парень без работный. Они смотрят телепередачу Громобой. Дорогая Миранда. Я хочу посоветоваться. У моего парня есть плюшевый говорящий Медведь. Его зовут Ted. Они дружат с детство. Однажды ночью началась страшная гроза и как всегда мой парень боиться грозы и его медведь тоже. И когда они боятся они вместе поют детскую песню. Мой парень без работный. Они смотрят телепередачу Громобой. Моему парню более 38 лет и он до сих пор дружит с медведью. Куда не ходи медведь все время с нами. Помоги избавиться буду рада.

Зв
Звездa

включи ТРЕТИЙ ЛИШНИЙ и послушай

Маша

Dear Miranda. I want to consult. My guy has a talking teddy bear. His name is Ted. They have been friends since childhood. One night a terrible storm began, and as always my guy is afraid of Rain and his bear, too. And when they are afraid, they sing together children song. My boyfriend without workhouse. They watch a TV show Stormbreaker. Dear Miranda. I want to consult. My guy has a talking teddy bear. His name is Ted. They have been friends since childhood. One night a terrible storm began, and as always my guy is afraid of Rain and his bear, too. And when they are afraid, they sing together children song. My boyfriend without workhouse. They watch a TV show Stormbreaker. My guy for over 38 years and he is still friends with Medvedev. Wherever I go bear all the time with us. Help will be glad to get rid of.

Надежда Свинарёва

спалилась "with Medvedev"))