Саша Бурдин

Помогите перевести на английский. только без переводчика, прошу. Там всего пара фраз.

, это было очень искренне

я очень сильно переживаю за тебя. Я очень хочу, чтобы ты всегда был счастлив и здоров.

И когда я это пишу, у меня дрожат руки.

Yula Bobrovskaya

It was so sincere.
I'm worry about you so much. I want you to be happy and healty everytime.
And when I write it my hands are shivering.

Ирина Пинчукова

I was really sincere at the time
I worry about you so much and I really want you to be always happy and healthy.
My hands are trembling as I write these lines.

Kr
Krembaher

That was inly ( I said it inly). I'm worry about you. I want you to be happy and healthy. And whem i write it my hands tremble.