Вася Трифилёнков

Помогите перевести фразу на английский, только пожалуйста без переводчика! Заранее спасибо

...может быть в этой работе и есть ошибки, но я искренне надеюсь, что вы мне поставите за эту работу оценку 5, ибо я потратил на нее не менее трех часов и очень устал

Ирина

This work might contain mistakes, but I sincerely hope, you will give us a 5 for that, because I've spent 3 hours doing it and I am very tired.

Андрей Полозов

The given work might have several mistakes incorporated, but I sincerely hope it was worth your while and I'll get an excellent mark for it as I wasted three hours preparing it and got freakin' tired.

Ольга Хлебтовская

There could be mistakes in this work, but I sincerely hope you will put me the grade 5 for this job, because I^ve spent at least three hours preparing it and I was very tired

Светлана Герасимова

.may be in this work, and there are mistakes, but I sincerely hope that
you let me put this job rating of 5, because I spent on it for at least
three hours and I'm tired