Ма
Мария

вишивка біссером рубашки!

хочу вишити сорочку бісером (є практика вишивки ікон біссером) , купила тканину (бісерну) , нитки/голки, частину біссеру, швея розкроїла... пришила звершу сіточку щоб бачити клитинки, вишила трішки пішло криво (хоч і міцно пришила сіточку зверху)... розпорола... от незнаю... що робити дальше чи краще розграфити і може краще без тієї сіточки і як тоді по бісерній тканині вишивати може купити п*яльця щоб вишивати?

Гульнора Мухидинова

эм... а что такое бисерная ткань?? ? если уж на то пошло, то обычно вышиванки вышивают на льне, там можно и без разметки считать нитки и вышивать ровно. Странно что накладная канва вам не помогла, она точно была ровно пришита??