Инна Соловьева

ассаламалейкум.менын куйеуым компьютерде коп отырады ал ол маган ол унамайды.егер осы жайт туралы ангыме козгасам урыс б

Ел
Елена

Абер комм шон, дасс ихь фанге ауф Дойч шрайбен?
Вас зинд ди проблеме?
Лассен Зи унс коммуницирен.

Абрам Бульбаш

Паапрашу не выражаться!

Андрей Новиков

Привет и тебе. ответь только куйеу? это кто? а то что оно много сидит за компом, и тебе это не нравится. я поняла

Валерия

Егеменды Ак-аю, тюлень жок.

Паша

Уалейкум ассалам.

Козгама. )
Ендi кайтемыс:))

Egor Tolmachev

Мин син бельмым бельмесе! -

Моя твоя не понимай!

Юлия Тихонова

All are not saints that go to church

Владимир Белов

Вещтэм бадзым турын гурт адями.

Света Верясова

Аса қамқор, ерекше мейірімді Алланың атымен бастаймын.

Әй мүміндер! Сендер үшін әйелдерге зорлықпен мұрагер болуларың халал емес. Және бергендеріңнің бір бөлімін алып қалу үшін оларды зорламаңдар. Бірақ олар ашық арсыздық істесе басқа. Сондай-ақ олармен жақсы шығысыңдар. Егер оларды жек көрсеңдер, сендердің жақтырмаған нәрселеріңде Алланың көптеген қайыр жасап қойған болуы мүмкін. (Ниса сүресі 19)

Уа алейкум ассалам уа рахматуЛЛАhИ уа баракатуhу!