Ирина Званецкая

Чому коли подобаеться гарна дiвчина Я перш за все дивлюсь на свiй пустий гаманець, потiм в зеркало i розумiю, що ми непара

А-
Алексей -4444444

А може, їй саме такі подобаються - з пустим гаманцем та не дуже гарні? спитай у неї, і все

Наталья

не стоит на этом зацыкливаться!!!))).... мой парень тоже не особо зарабатывает.... и для меня это роли не играет.... пробуй!!!)))).... если не сложилось - значит просто не твоё!!!)))