Yursan Dorishes

Допоможіть знайти серіал"Циганське серце"повністю.

"Циганське серце" – це глибока історія про кохання і дружбу, зраду і ненависть, а також буденне життя та традиції циган. Герої "Циганського серця" змушені боротися за свою любов та кар’єру. Основні дійові особи – дві великі циганські родини, одна з яких живе у Франції, а друга – в Румунії. Головний герой фільму – молодий циган Кодруц. Він покинув табір, закінчив медінститут і став лікарем "швидкої допомоги". Кодруц закоханий в Ірину, але вона не циганка, тож традиції зобов’язують героя одружитися з іншою. Молоді люди змушені йти проти волі батьків і порядків свого народу. Серіал знято румунською групою MediaPro.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/events/1-1-pokazhe-serial-tsiganske-sertse.html

Це все не те, дайте ссилку будь ласка. А не пишете що небуть аби писати. Рейтинги получати

Юлия Дубровина

В GOGLE наберите

Vitaliy Petrenko

м р8.ъюь му4ячщал