Сергей Травин

допоможіть знайти фільм

американський фільм про хлопця-підлітка. він відомий співак і найближчим часом має зніматися у кіно. за умовами контракту він не може ні зким гуляти. маскуючись він і сестра його фанатки разом втікають від журналістів

Ольга Ковалевская

американский фильм о мальчике-подростка. он известный певец и в ближайшее время сниматься в кино. по условиям контракта он не может ни с кем гулять. маскируясь он и сестра его фанатки вместе убегают от журналистов

Онлайн-переводчик дал такой перевод.