Андрей Петухов

сочинение для чего нам нужна семья на английском

нужно хотябы 10 предложений

Александр Валинуров

Reasons that prevent the creation of this family, the mass, but the main and primary reason is that the vast majority of people do not just have a correct idea of ​​the family, they do not realize is that there is - the family that she represents.

Виктория Иванова

ЗА КАЧЕСТВО ПЕРЕВОДА НЕ ОТВЕЧАЮ!! !

You will agree that понития "House" and "Family" are inseparable. The house is a place of relaxation and recuperation after the everyday struggles, this is the place гле you can completely relax. And such a house can be build joint efforts of the family.
Ideally, the family is needed to raise the children, who need and the parent нехность, and his father's harshness