Bestiy Bestiy

Допоможіть розв язати задачу.

Мотоцикліст першу половину часу їхав зі швидкістю 100 км/год, а другу-зі швидкістю 80 км/год. У скільки разів відрізняються шляхи, які проїхав мотоцикліст за першу і другу половину часу?

Юлия

Ответ:
S1=V1*t; S2=V2*t
S1/S2=100t/80t=1.25
тут t - половина часу (або час на кожну частину шляху)

Шероз Эргашов

з двох міст одночасно вирушили два автомобілі перший їхав зі швидкістю 9км а другий зі швидкістю 12км відстань між містами 42км. З яким часом рухався кожен з них?