Павел Шерстнёв

переведите предложение на инглиш

короче я уезжаю учиться.. страна кенгуру (ты обязан угадать) ...недавно пришел ответ, сегодня пошла документы подавать в нотариус, а послезавтра в ОВИР... все должно получиться

Прокопов Макс

С подобным издевательством над русским языком и гугл-переводчик прекрасно справится. Он, как никто, сохранит и хаотичность мысли, и корявую стилистику, и игнорирование грамматики.

Ali Jabbor

Well, I'll go to study abroad to the Country of kangaroos (you should guess what).
Recently I've got an answer. Today I went to the notary for documents arrangement, and the day after tomorrow I'll go to Passport and Visa Services Bureau. Everything just must go well...

Иван Ярыгин

I will go to study. The country is kangaroo (you must to guess) Not long time go the answer came. Today i give documents to notary. And after 1 day to Passport and Visa Services. Everything must came true

Мадина Мырзахметова

So, I'm going to study abroad, country... recently I've got their response, Today I brought my documents to the notary, and after tomorrow I'm going to OVIR... everything should be OK.