ОК
Оксана Коскова

напишите 5 прислів'я з прислівниками вищого и найвищого ступенів порівняння. ..

Александр

Рідний край щиріш любити научає нас розлука (Леся Українка) . 2. Ти знову обійдеш всі рідні місця, і сонце тобі усміхнеться тепліше. Там думи ясніють і дихать вільніше, там туга зникає і квітнуть серця (І. Коваленко) . 3. Я все люблю в своїм краю, найбільше — матінку свою (М. Сингаївський) . 4. Є край, де найкраще співають пташки і квіти цвітуть, наче диво (Л. Пилип'юк) . Таке?

Dan1 Ar

нет
мне за него 9

Gagik Torosyan

СПАСИБО
МНЕ ХОТЕЛИ
2 ПОСТАВИТЬ
ПОСТАВИЛИ 5!

Тамара

мне 12

Ирина

мне10

Михаил Яндулов

ну шо спасибо