Ан
Анастасия

Утворiть вищий i найвищий ступенi порiвняння вiд поданих прикметникiв. При потребi подайте вiдповiднi коментарi.

Яскравий; святий; повний; актуальний; чесний; народний; чорний.

Наталья Кулеш(Гаврилова)

С каких это пор гордые украинцы стали бегать за помощью по УКРАИНСКОЙ литературе к клятым москалям, которых надо на ножи? Ганьба!! !
Ярчайший, наиярчайший

святейший, наисвятейший

наполненный, переполненный,

актуальнейший, наиактуальнейший

честнейший, наичастнейший

народнейший, наинароднейший

чернейший, наичернейший.