Ольга

Решил поступать в техникум не могу определиться з факультетом????

ПОМОГИТЕ НЕ знаю на каво легче устроиться после окончанея навчання.... так штоб бил попит на ету професию і не плозой заробаток... .

Галузь: Інформатика та обчислювальна техніка, Спеціальність: розробка програмного забезпечення

Галузь: Економіка та підприємництво, Спеціальність: економіка підприємства

Галузь: Економіка та підприємництво, Спеціальність: комерційна діяльність

Галузь: Економіка та підприємництво, Спеціальність: прикладна статистика

Вадим Корниенко

лучше наверное выписать на бумажку, и вытаскивать из мешка. . как лотто. . последнее что останеться - твой. .