Михаил Кирсанов

Напишите Плисс сочинение на тему КЕМ Я БУДУ КОГДА ВЫРОСТУ на Английскоп. Прошу Наапишите!! ! Сочинение на англ.

Ксения Лукьянова

When I grow up, I'll be quite a successful person. I will have a lot of love with my husband or a sheep, but it's like fate. I'll still go to Russia and sell drugs there and rape women and children. I will be a successful person.