ba
barkov90

Будь-ласка невеличку прозу-висловлювання про фотографію як мистецтво...

Алексей Егоров

держи 针织衫 雪纺衬衫 风衣 长袖T恤

Constantine Kudryavtsev

"Фотокамера — це інструмент, який учить людей, як треба бачiтi світ без фотокамери".

Ирина Лагутина

Незалежный троллинг москалей

Александр Климов

I аm so sorry, but I can not то understand you.

Антон Кулешов

Только по украински надо или русские (в основном переводные) тоже пойдут?

Олег Манжиков

Fotografering er en kunst - et grenseløst medium for menneskelig kreativitet. Og det er ikke så viktig at du, mine damer og herrer, velger i livet: være en skaper bilder eller hennes kreasjoner, og kanskje begge, Uttrykk deg selv, prøve å være så åpen og ærlig som før kameralinsen, og når du trykker på "stopp klippe ut ". Gjør livet en kunst, og kunsten liv ...

Кирилл

Эштуда мануал каралью!

Аннет Алексеева

а можно по русски. раз уж зашли на русскоязычный сайт