Ви
Виктория

рифмы к слову "the end". сколько знаете... hand,land,mend,sent,friend,etc.

Арина Кривошеина

Есть сайт где можно найти рифмы.
Rhymezone.com
Не знаю зачем это нужно но вот:

Words and phrases that rhyme with End: (60 results)

1 syllable:
bend, blend, blende, ende, fend, friend, lend, mend, mende, penned, rende, scend, send, spend, tend, trend, wend, wende

2 syllables:
abend, amend, append, arend, ascend, attend, backend, befriend, best friend, commend, contend, defend, depend, descend, distend, expend, extend, impend, intend, landsend, misspend, next friend, offend, portend, pretend, relend, sheet bend, suspend, transcend, unbend, yearend

3 syllables:
apprehend, becket bend, carrick bend, comprehend, condescend, echemende, lady friend, recommend, reoffend

4 syllables:
fisherman's bend, overextend

More ideas:
Some near rhymes are available
Search for words ending with *End
Commonly searched words are shown in bold. Rare words are dimmed.
Click on a word above to view its definition.