Александр П

Поможіть неробить колонка!!!

В мене є 2 колонкі піонер по 500w коли я слухав музику одн з них перестала робити пробував на другому ноуті плеєрі перепробував всьо проблема в колонці! її реально зробити? усілюватіль і микшер окремо ідуть вони роблять 100% поможіть очінь нада

Олег Мартынов

Трэба, перш за ўсё, празваніць яе звычайным тэстэрам. Можа ўся бяда ў правадах падключэння. Каб такую ​​калонку ухайдакать - трэба яшчэ пастарацца 😞. Так што, правярайце драты і дынамікі. Толькі без фанатызму, а то і ў рамонт не возьмуць.

Hello Omny

Sorry, I speak Russian