Д1
Дмитрий 111

помогите, пожалуйста написать рецепт яичницы на английском языке!!!! Только не много!!!! Но и не мало, Пожалуйста!

Очень надо!!!!

Михаил Цыцерев

scrambled eggs
ingredients:
2 eggs
2 slices white or brown bread
butter
red pepper, salt

Method: In slices of bread neatly cut out "windows." Heat a frying pan, melt the butter in it.Fry the bread on both sides until golden brown. After that, the "windows" to pour the eggs, salt and pepper, cover and cook until ready.