Анна Кузина

Допоможіть.. не знаю, що подарувати хлопцю на ДН

день народження через 3 дня) потрібно подарувати щось оригінальне.. Хочу чимось здивувати, Ми нажаль живемо в різніх містах, тому хочу зробити подарунок через інтернет, через ммс.
моя подрга малювана на спині -слово вітаю, плагіат, якось робити не охота... Допоможіть будь ласка.. не знаю.. нічого в голову оригінальне не лізе...

Владимир Птицын

Ниче не понял

ОК
Оксана Красноярцева

ну добре, вмовила!
Я своєму хлопцеві багато чого, загалом потрібно відштовхуватись від того, що ж йому насправді цікаво і подобається!
якщо ви у близьких стосунках напиши на грудях "Люблю тебе" чи щось таке, сфоткай і відправ з підписом знизу, тобто, привітанням до дня народження!
Я ще часто напрягаю мозок і пишу віршоване привітання, це важко навіть для мене, але цілком гарно і приємно!
Я б бандеролькою ще могла щось відправити, але знову ж таки, треба дивитись що йому подобається!