Илона Дарваш

Помогите пожалуйста сделать задачки на выш. мат.!

1. В ящику 6 білих, 4 чорні і кілька червоних кульок. Знайти ймовірність витягти навмання з цього ящика білу кульку, якщо ймовірність витягти навмання червону кульку дорівнює 1/3.

2. На іспиті може бути запропоновано 30 питань, з яких студент знає відповідь на 20. Навмання студент обирає 6 питань. Знайти ймовірність того, що з них він знає відповідь не менше ніж на 4 питання.

Ольга Смирнова

хороший вопрос
a вобще формулa есть