Ирина

Если девушку зовут Лена, как к ней можно обратиться по украински, кроме Олена?

Салават Хероев

ленок
ленулька
ленусик
леньчик
ленусёчек
ленулечка
не конечно можно акцэна добавить но смысл

Ев
Евгений

Гарна дивчина.

Рустам Фазлиев

по теории Фарион ...токо так ))

Ир
Ирка

Чернобровая дивчина, моя светлая кручина...

Анжела Сантьяго

Олена – вправна господиня, яка любить свою родину, охоче проводить вільний час у колі близьких людей, але присвячувати своє життя лише веденню домашнього господарства вона не бажає. Монотонна й одноманітна робота швидко набридає їй, і Олена втрачає до неї будь-який інтерес Розчарування в коханій людині й зраду переживає дуже довго й болісна.

Інші форми імені: Хелена, Хелен, Еліна, Елен, Елла, Ілка, Лене, Неллі, Ілона, Йелія (угор.) ; Денка (слов.) ; Єла (словацьк.) ; Єлена (італ.) ; Елен (а) (франц.) ; Ілеана (рум.) ; Альона (рос) ; Еллін (швед) , Еллен.

Іменини: 18 серпня.

Елена Миронова

Красуня (красавица)