Саламат Осмонбаев

У меня падают ресницы, раньше были густыми и длинными. Я парень, 24 года. Работаю с компьютерами, глаза часто болят.

Дмитрий Семенов

у меня тоже часто стали выпадать, в глаза попадают

Юрий Якушев

Чаше всего причиной выпадения ресниц и боль глаз обозначают (сильное) напряжение глаз! А также врачи -Окулисты советуют (взрослым) Седеть за компьютером около 40-30 минут а детям от 10-20 минут!

Люлек

Для цього існують спеціальні ком'ютерні окуляри. Вони захищають очі від випромінювання монітору. Наніч, щоб відновити вії можеш змочити ватні диски в дитячій олійці, або в оливковій олії, положити ватні тампони на вії приблизно на 30хв. , впродовж 3-ох днів. Вії відновляться. Єдиний недолік таких процедур: після зняття ватних тампонів вії жирні і якісь тяжкі.