Vladimir Kir'yazev

помогите пожалуйста ответить на тесты

Інформаційна система це:
а. сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.
б. сукупність технічних засобів.
в. масив інформації, що підлягає обробці.
г. система зберігання інформації.
2.За призначенням автоматизовані інформаційні системи бувають:
а. документальні.
б. локальні.
в. фактографічні.
г. розподілені.
д. змішані.
3.За структурою подання даних інформаційні системи бувають:
а. ієрархічні.
б. локальні.
в. реляційні.
г. мережаного типу.
4.В залежності від ступеня автоматизації розрізняють інформаційні системи на:
а. ручні.
б. документальні.
в. автоматизовані.
г. наукові.
д. автоматичні.
5. Функція інформаційної системи — це:
а. сукупність дій інформаційної системи, яка спрямована на досягнення зазначеної мети.
б. різноманітні інженерні розрахунки (визначення технічних параметрів виробів, видаткових норм - трудових, матеріальних і т. д.) .
в. автоматизоване управління технологічними процесами
6 Компонент (підсистема) інформаційної системи це:
а. її частина, що виділена за зазначеною ознакою або сукупністю ознак і розглядається як одне ціле.
б. сукупність дій інформаційної системи, яка спрямована на досягнення зазначеної мети.
в. характеристика внутрішнього стану системи, опис постійних зв’язків між її елементами.
г. структура, елементами якої є колективи людей і окремі виконавці.
7.Функціонування автоматизованих інформаційних систем пов'язано з:
а. накопиченням і обробкою інформації.
б. систематизацію інформації.
в. форматуванням інформації.
г. створенням банків даних.
8.Інформаційні системи можна класифікувати по ряду ознак:
а. по типу даних.
б. по характеру обробки даних.
в. по ступеню інтеграції даних та автоматизації керування.
г. по ступеню розподіленості.
9.Співставти в хронологічному порядку етапи розвитку інформаційних технологій:
1.Механічний
2.Комп'ютерний
3.Електронний
4.Електричний
5.Ручний
10.Оберіть сфери застосування інформаційних технологій:
а. у медицині.
б. у виробництві.
в. у мистецтві.
г. у торгівлі, сфері послуг та побуті.
д. всі відповіді вірні.

Ирина Усольцева

по русски напиши