Андрей Поповченко

меня взломали в одноклассниках, один раз востановила страницу и опять заблокировали меня! что делать?

Алексей Кочетков

Лечить комп от вирусов, у тебя вирусов дохрена

Александр Жиляев

Ни лезь куда попало

Игорь Арсенин

Мой компьютер далее диск с далее виндовс далее систем32 далее дриверс далее етс далее фаил хостс открывай с помошью блокнота стери от туда все и вставь следуюшие
# Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
# 127.0.0.1 localhost