Александр П

Щоб електрон міг іонізувати молекулу газу, його кінетична енергія має бути не меншою від 6 еВ.

За якої напруженості електричного поля електрон небуде такої енергії, пройшовши 1,5 мкм?

Чтобы електрон мог ионизировать молекулу газа, его кинетическая энергия должна быть не меньше 6 еВ. При какой напряженности эл. поля електрон не будет такой энергии, пройдя 1,5 мкм????

Коля

а слабо по русски написать?