To
Tosha

если хочешь трахнуть небо научи свой х. . летать как по английски

Алексей Беляев

Научи сначала.

Евгений Чукуров

If you wanna fuck the heaven you should make your penis fly. - Ну это чтобы в размер попасть, а так - масса вариантов...

Андрей

If you want to fuck the heaven, then teach your dick how to fly.

Ekaterina Puryasova

If you want to fuck the sky, first you have to learn to fuck.