Анюта Березина

Помогите с // контрольной работой // по Украинской литературе! Задания в опсании

Початковий та середній рівні

(кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал)

1.У вірші Б. Грінченка «До праці» найвиразнішими художніми засобами

А) гіпербола, метафора, порівняння

Б) анафора, повтори, риторичні запитання й оклики;

В) поетичний паралелізм, порівняння, інверсія.

2. Визначте віршовий розмір вірша В. Самійленка «Українська мова» .

Так в пилу на шляху наша мова була,

І мислива рука її з пилу взяла.

3. Допишіть речення.

До художнього синтаксису відносять такі художні засоби, як …, що служать для …

^ Достатній рівень

(кожна правильна відповідь оцінюється в 2 бали)

Схарактеризуйте образ Соломії з оповідання М. Коцюбинського «Дорогою ціною» , відзначивши в його зображенні традиційні та новаторські риси.

Зробіть короткий аналіз вірша Б. Грінченка «Доки? »

^ Високий рівень

(повна, змістовна, правильна відповідь оцінюється в 5 балів)

Виконайте одне із завдань.

А. Доведіть або спростуйте думку, яку проводить автор повісті «Дорогою ціною» М. Коцюбинського: «Мужність, стійкість, воля до життя, особиста свобода – необхідні якості людини та умови її існування» .

Б. Напишіть невеликий твір-роздум « У чому полягає національне відродження народу» (на основі творів Б. Грінченка, В. Самійленка)

// Это всё....что можете то и напишите. Только я вас прошу, не пишите на угад и всякий бред "сам решай... ", "Ты что, гонишь? ".. ЗНАЕТЕ НАПИШИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА, СЛИ НЕТ, ПРОИГНОРИРУЙТЕ! Я сам тоже буду щас делать, просто вы как мой бронежелет xD. Главное выполните высокий уровень! Напишите рассказ или ссылку на рассказ на оду из тем. Спасибо огромное! На mail.ru Все няшки ^_^