Дмитрий Струков

Скажите как написать на англиски "В какое время вы планируете прибыть в квартиру 28 сентября? ". "

Спасибо, очень помогли

Дамира

At what time you arrive to the apartment on September 28?

Алина Литвинова

What time are you coming(инг потому что действие запланированное) to us on the 28th of September?

Юрий

What time are you planning to arrive at the apartments on September 28? (читать как "on the 28th of September")

Илья Власов

What time are you coming to us on the 28th of September?