Та
Танечка

Помогите пожалуйста составить предложения из данных слов. Слово написанное большими буквами - первое в предложении.

1) packing, MUCH, be, on, paid, seaproof, a, attension, must
2) attractive, really, products, OUR, are, for, markets, foreign,
3) everything, satisfy, our, to, requirements, customers, do, WE
4) june, TERMS, of, were, delivery, discussed, during,the, in, talks
5) London, sellers, will, THE, visit, outside, to, factory, arrange, their, our
6) discounts, given, of, case, in, order, are, big, QUANTITY
7) design, is, of, model, quality, modern, high, and, THIS
😎 demonstrate, COMPANIES, achievements, exhibitions, in, participate, their, to

Ир
Ирина

Companies participate in exhibitions to demonstrate their achievements

Елена Царькова

1) MUCH, attension must be,paid, on, a seaproof, packing, ,
2) , ,OUR, markets are, really attractive for, , foreign,products
3) WE do everything,to satisfy, our, customers', requirements, ,
4) TERMS, of, delivery were, , discussed, during, the, talks in June
5) THE, sellers, will, arrange, their, visit, to, our factory outside, London,
6) QUANTITY discounts, are, given, case, in, , of, big, order
7) THIS model design, is, modern and of, high, quality, ,
😎 , COMPANIES, participate, in, exhibitions, to demonstrate their, achievements,

Игорь Решетов

1. Much attention must be paid on a seafood packing
2. Our products are really attractive for foreign markets
3.We do everything to satisfy our customer's requirements
4.Terms of delivery were discussed during our talks in June.
5. The factory will arrange to our sellers their visit outside London.
6.Quantity discounts are given in case of big orders.
7.This model is of high quality and modern design.
8.Companies participate in exhibitions to demonstrate their achievements.

Павел Копытцев

составьте слоа из данных БУКВ. 1. Я Н А З И Е Т 2.Е Р В Е Д О ...3. К Р И Н А Т А