Ди
Дима

Допоможіть з завданням з права

Петрова, довідавшись, що її чоловік перебуває у статевих відносинах з Васильєвою, вирішила помститись. Взявши пляшку з сірчаною кислотою, Петрова зайшла у квартиру Васильєвої і стала докоряти їй, що вона зруйнувала сім'ю. Васильєва заспокоювала Петрову, але остання, розгнівавшись, виплеснула їй в обличчя сірчану кислоту. Внаслідок цього Васильєвій непоправно знівечено обличчя.
Кваліфікуйте дії Петрової. Чи змінилась би кваліфікація злочину, якби спричинене ушкодження можна було б усунути при допомозі косметичної операції?

Антон

ст. 121 ч. 1 УК Украины. Квалификация не изменится при необходимости пластической операции.

Лиана

Это русский сайт, зачем вопрос задавать на какой то тарабанщине.