Храпская Юлия

нужна помощь. Решить задачу по єкономике

Розробити проект плану товарообігу щодо секції гастрономічних товарів на рік та на преший квартал, якщо товарообіг магазину звітного року - 342,0 тис. грн, у тому числі секції гастрономічних товарів - 106,5 тис. грн.
У наступному році товарообіг магазина плануеться збвльшити на 6.00%,доля обігу гастрономічних товарів зросте на 4,0%. доля обігу першого кварталу в річному обсязі гастрономічних товарів буде складати 24,5%. За результатами зробити висновок.

Маргарита Дивеева

Пилять, дивчина, а на русском нельзя было написать? )))))

Нууу.. . посчитай какой товарооборот будет в следующем году: найди 6% от 342 тыс. грн и прибавь к сумме отчетного года, в том числе 4% от 106,5 тыс. грн и тоже прибавь к отчетному году... дальше я куёво поняла, что те надо ))) ну, посчитай, там сколько это будет 24,5% от планового товарооборота, это будет сумма твоих гастрономічних товарів за первый квартал )))

В общем думай, думай... у тя ж светлая голова ))))))))))))))))