Алексей Мирсаетов

Люди HELP....Категорически не успеваю ничего делать!! ! Помогите, пожалуйста, буду очень признательно! ! Нужно срочно...

1) Work in pairs. Compare the way a person looked and lived in prehistoric times and now. Give reasons for your ideas.
Example: Modern people look more beautiful now because their clothes are tidier.

2) Read through the information about the class meeting and its agenda. Compare the candidates and choose one of them. use degrees of comparison and choose one of them. Use degrees of comparison and qualifying adverbs from Ex.32.
Ex.32: considerable, much, a lot, far, slightly, a bit, a little

Викторович, нужно выполнить эти задания!

дон Рангутанг де Гуру-Альмавива, Dear, could help really, instead of philosophize!

На счет "Буду очень признательно" Я просто описалась в окончании слова "Признательно", Вместо "О" должна быть "А".
А если ты не понял значение этой фразы, то: признательность-это чувство благодарности за услугу, внимание, помощь!

Елена Кругляк

1) Nobody in "prehistoric" time learned English, serfed I-net, and worn glamour clothes.
2) None of these stupid teens would go abroad, because there is a non-stoping revolt in Egypt.
3) One may consider you should spend a bit more time making your home tasks instead of sparing so much time chatting online.

Марина Удовенко

а че нужно то??