Виктория Фёдорова

как и когда пересаживать антариум

Ирина Солошенко

Я перевалила месяц назад даже не почувствовал. Выл с цветами.

Елена Дударева

Никак. Избавьтесь от него!

Ол
Олеся

А у вас сидячий? здорово! Наверное сразу, как только купите ему новую мебель - чего тянуть то!

Антон Делов

Когда не цветет, тогда пересадите.

Ольга Мальцева

Рослини підживлюють розчинами мінеральних добрив слабкої концентрації (0,15—0,20 😵 1 раз у 10 — 15 днів. При горщечковій культурі антуріума молоді квітки пересаджують кожного щорічно, постійно збільшуючи розміри горщиків, а старі екземпляри — через З — 4 роки у поживнішу грунтову суміш. Це здійснюють на початку або у період росту з лютого по серпень. Після процедури пересаджування і під час подальшого росту потрібно утримувати рослини в оптимальних умовах: влітку температура повітря 20—28°С, відносна вологість 85—95 %, притінення від прямих сонячних променів, але з достатньою освітленістю; в осінньо-зимовий період температура 15—16°С, відносна вологість повітря 80—85 %.