Анжелика Качалина

Почему в текст государственного гимна Украины не были включены его последние две строки?

Станьмо, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;

Алексей Емельянов

не прошли цензуру

Козлов Андрей

гимн придурковатейший, кто его утверждал? начало - "ще не вмерла Україна" да кто же с таких слов начинает главную песню страны ?

Зухра Кришталь

О сих словах, даже не подозревал.
А слова гимна процентов 90% населения и не знает вообще.

Алексей Аверкин

трудно выговорить а тем более пропеть

Валентина

Текст содержит территориальные претензии к пшекам и русне.

Nastya Eremenko

Зазихання на территорию Польщи и России. Некошерно.

Екатерина Юсуфова

Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля: Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці, Запануємо ми, браття, у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду. Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду.

Станьмо, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону, В ріднім краю панувати не дамо нікому. Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє, Ще у нашій Україні доленька наспіє!

Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду. Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже, Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже. За Карпати відіб'ється, згомонить степами, України слава стане поміж ворогами!

Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду. Душу й тіло ми положим за нашу свободу І покажемо, що ми, браття, козацького роду.