Се
Сергей

Конверитировал текст из pdf в word и получилась вот такая хрень (внутри) , как конвертировать, чтобы текст был нормальным?

Розділ 1 Роль науки у технологіному розвитку країни 1.1 Технологія та фактори технолгічного розвитку
Світова історія засвщчуе, що ревень економ1чного розвитку держави та и мюце на пол1тичнш карт! ceiTy визначаеться науковим та технолопчним
розвитком держави.
В колишш радянсью часи розвиток науки в цшому та технологш зокрема на теренах сучасно! Украши вщбувався в умовах жорстко! центратзацп, що внесло neBHi корективи в розумшня технолопчного розвитку. Так, в середиш 50-х роюв XX столгггя поняття технолопя мало подвшне значения. По-перше, гид технолопею розумши виробнич! процеси, сукупшсть ycix навичок та cnocoOiB, що стосуються добування, переробки та обробки всшяких матер! ал1в; а по друге й розглядали як науку, що описуе виробнич1 процеси, знаряддя виробництва, сировину, паливо, вивчае властивоси MaTepianiB. В той же час особливо наголошувалося, що технолог е продуктом велико! (крупно! ) промисловосп, що на нашу думку, було пов'язано з так званим радянським пгантизмом. А це, в свою чергу, зумовило i ще продовжуе впливати на технсЫпчний розвиток як Украши, так й шших колишшх раданських республпс? .
Впровадження результатов наукових дослщжень чи будь-яке шше ix застосування в д1яльност! шдприемств не може мати безперервний характер. По-перше, кожна технолопя мае свш життевий цикл, а тому нав1ть поява ново! , значно ефектившшо! технологи, не призводить до миттево! вщмови В1д старо! технолог!! . Але у будь-якому раз! р1шення про впровадження нових технолопй, ново! продукцп чи будь-яких шших шновацш залежить вщ кер1вництва шдприемством, яке в свою чергу знаходиться шд впливом як суб'ективних, так i об'ективних фактор! в. Якщо ж розглядати технолопчний розвиток на макро- чи мета piBHi, то вш мае сво! мехашзми, модел1 та
1 Большая Советская Энциклопедия. Т. 54. - М. : ГНИ «Советская Энциклопедия» , 1946 - С205-206

Виктор Майоров

украинский текст? а язык украинский в распознавателе добавлен???

Медер Учбаев

Такая хрень с кириллицей часто. Править надо, а как же! Чем конвертировал? ABBYY FineReader 11.0 Pro давай. ИМХО.