Рыжая Пушистая

Нужна помощь с генетикой

Диплоїдний набір хромосом у клітинах людини - 46, кішки - 38, вівці - 54, корови - 60, шимпанзе - 48, аскариди - 4, гідри - 12, річкового рака - 116, морських одноклітиних радіолярій - 1600. Визначте число груп зчеплення у кожного з перелічених організмів.

Денис

число груп зчеплення у клітинах людини - 23, кішки - 19, вівці - 27, корови - 30, шимпанзе - 24, аскариди - 2, гідри - 6, річкового рака - 58, морських одноклітиних радіолярій - 800