Андрей Азарной

Помогите с физикой, пожалуйста! ! 10 класс

1)Чи можна користуватися психрометром на сквозняку або коли вітер? Чому?
Добавлено 10 минут назад

2)За допомогою гігрометра виявлено, що роса з. явилася при температурі (t1)=10град. цельсія. Яка відносна вологість повітря, якщо температура (t2) повітря 15 град цельсія

3)Відносна вологість в кімнаті при температурі 16 град цельсія складає 65%. Як зміниться волога при зниженні температури на 4 кельвіна, якщо парціальний тиск водяної пари залишиться таким же.

Ю)
Юляшка ))))

Вам в тему Мистика, непознанное! )

Людмила Бароненкова

1) Нет, надо заземлить ветер.