Анна Качалова

нужно сочинение на тему : "Характер людини творить її долю"

Morven T

Людина завжди прагне щастя. Але не всяка людина щось робить для того, щоб бути дійсно щасливим, або примножувати його. Не прямує, або має не правильний напрямок. В чому ж полягає таке розмаїття долей, людей, життів?
По-перше важливу роль відіграє характер. Таке не слов*янське слово я порівнюю з парфумами. Як творити вишукані(або не вишукані) аромати? Ця рідина складає різні, запашні інгрідієнти: або то троянда, або розмарин, апельсин, кориця, полуниця, гвоздика, смородина, фіалка. . ці вишукані суміші наповнюють тендітні флакони, які мають свою індивідуальність.
Так і рецепти характерів мають різні складові: цей сповнений добродушності, м*якості, покірності, а інший наділений емоційністю, цілеспрямованістю, агрисивністю. Всі різноманітні і довершені. Так, характери саме довершені, адже це природа. Інша справа, коли характер сприймається позитивно або негативно соціумом.
Не дивно, що долі у всіх різні, сприяє цьому характер. Він впливає на вчинки, реакції, вислови, дії. Всі ці складові творять долю, ви погоджуєтесь?
Мене надихають вольові люди, вони завжди «пробивні» у житті, працелюбні. Знають чого хочуть і прямують до цілі. Також подобаються палкі, емоційні люди, які підтримають будь-яку розмову. Пле ця непостійність іноді збиває з шляху, тому важко зусередитись. Відверто дратують дуже м «які особистості. Треба себе поважати, вміти сказати «ні», або навіть вдарити кулаком по столу, на мій погляд. Такі нагадують беззахистність.
Все залежить від нас По-перше треба працювати над собою. Як каже приказка, хочеш змінити світ — зміни себе… А Ви щасливі?